KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Żyrardów - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Żyrardów

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się właściwą opinią pośród własnych odbiorców fabrykant szaf wnękowych oraz mebli kuchennych wytwarzanych na wymiar.

W naszej ofercie znaleźć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zlecenie stworzone z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszelkich zamówień podchodzimy z należytą starannością i z całych sił staramy się sprostać wszystkim wyczekiwaniom odwiedzającego nas konsumenta. W celu stworzenia dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu rozpoczynamy od określenia dokładnych potrzeb.

Testowe realizacje naszych pomysłów znajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie internetowej naszej firmy. Można tam odnaleźć zarówno kuchnie stereotypowe z drewna jak i współczesne, a również szafy przesuwne oraz wnękowe - w różnych rozmiarach oraz wzorach. Ewidentnie jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Z radością podejmiemy się wykonania rozmaitych zadań.

W razie dowolnych pytań uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracobiorcami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a także poradzą, jakie meble w Państwa przypadku sprawdzą się najprzyzwoiciej. Podpowiedzą, czy poprawniej wybrać meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią też plusy mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans fachowcami mogą Państwo omówić też wszystkie detale każdego zlecenia.

Jako producent mebli działający na terenie Żyrardowa, stworzoną przez nas propozycję kierujemy przede wszystkim do konsumentów z tego miasta i całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zleceń w innych miejscach.