KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne - kuchnie, szafy, garderoby Warszawa

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Warszawa - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Warszawa

Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się respektem wśród klientów producentem mebli kuchennych na wymiar. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. 

Nasza firma oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane zrealizowane z najlepszej jakości materiałów. W należącej do nas galerii odnajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Odszukać tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się wielkim powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy też wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Dzięki lakierowaniu materiał ten staje się niebywale trwały i doskonale sprawdza się w takich pokojach jak kuchnie czy garderoby. Rekomendujemy też prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Gwarantujemy, że wszelkie nasze zamówienia realizowane są z odpowiednią sumiennością.

Czytaj więcej...

Szafy na wymiar Warszawa - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Warszawa

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to cieszący się uznaniem wśród swoich konsumentów fabrykant sprzętów kuchennych oraz innych mebli konstruowanych na wymiar.

W naszej ofercie odkryć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszelkich zadań podchodzimy z słuszną starannością oraz chcemy sprostać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu skonstruowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu inaugurujemy od określenia dokładnych wymogów.

Testowe realizacje naszych projektów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na domenie należącej do nas firmy.

Czytaj więcej...

Garderoby na wymiar Warszawa - producent

garderoby na wymiar Warszawa

Jeżeli marzą Państwo o garderobie na wymiar, która dopełni Państwa sypialnię lub ewentualnie ukształtuje odrębne pomieszczenie, gdzie będzie można przechowywać ubrania - doskonale - nasza idealna korporacja oferuje garderoby na wymiar, jakie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i zdolności, jakie pozwalają nam zaprojektować oraz stworzyć dowolną garderobę - wszystko pod Państwa dyktando.

Jeśli kiedyś zastanawiali się Państwo o czym tak ściśle mówiąc marzą kobiety - odpowiedź na to zapytanie jest nad wyraz prosta. Każda kobieta marzy o garderobie, miejscu gdzie będzie mogła w spokoju oddawać się obserwowaniu swoich „zdobyczy”. Garderoba powinna być miejscem gdzie zmieszczą się nie jedynie ubrania, lecz także buty, torebki, apaszki, szaliczki, paski a w pewnych sytuacjach i biżuteria. Bez żadnego ale musi być zaopatrzona w obszerne lustro oraz światło, które będzie oświetlało nie tylko lustro, jednakowoż i każdy zakamarek szaf, by bez problemy wolno było odszukać szukaną część ubioru. Takie garderoby oferuje stworzona przez nas firma.

Czytaj więcej...

Kuchnie lakierowane na wymiar Warszawa - drewniane i laminowane - producent

kuchnie na wymiar Warszawa

Oferujemy Państwu profesjonalne przygotowanie oraz wyprodukowanie mebli kuchennych na zamówienie. Jesteśmy znaną firmą, która od wielu lat prowadzi swoją działalność w branży tworzenia nowoczesnych oraz schematycznych kuchni. Proponujemy Państwu kuchnie lakierowane na wymiar oraz laminowane i drewniane. W produkcji naszych kuchni wykorzystujemy tylko perfekcyjne dostępne materiały. To naturalnie dzięki temu nasze drewniane kuchnie są nie tylko solidne oraz wydajne, jednak również nawiązują do panujących na świecie trendów. Wybierając nasze usługi, mogą Państwo liczyć na fachową pomoc zatrudnionych u nas zawodowców.

Możemy zagwarantować, że współpracując z nami otrzymają Państwo:

  • pomoc w stworzeniu kuchni dostosowanej do Państwa wymogów i oczekiwań,
  • świetny projekt wymarzonej kuchni;
  • szybką realizację zlecenia;
  • atrakcyjną cenę;

Czytaj więcej...