KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Warszawa - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Warszawa

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to cieszący się uznaniem wśród swoich konsumentów fabrykant sprzętów kuchennych oraz innych mebli konstruowanych na wymiar.

W naszej ofercie odkryć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszelkich zadań podchodzimy z słuszną starannością oraz chcemy sprostać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu skonstruowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu inaugurujemy od określenia dokładnych wymogów.

Testowe realizacje naszych projektów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na domenie należącej do nas firmy.

Można tam odnaleźć zarówno kuchnie tradycyjne z drewna jak i współczesne, a też szafy przesuwne i wnękowe - w rozmaitych rozmiarach oraz wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa inicjatywy. Z chęcią podejmiemy się realizacji oryginalnych projektów.

W wypadku pojawiających się wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszymi zawodowcami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a również poradzą, które meble w Państwa przypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy odpowiedniej kupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią także walory mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi pracobiorcami mogą Państwo ustalić także wszelkie szczegóły każdego zamówienia.

Jako wytwórca mebli funkcjonujący na terenie Warszawy, naszą ofertę kierujemy w głównej mierze do kontrahentów z tego miasta oraz całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zamówień w innych lokalizacjach.