KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

KUCHNIE NA WYMIAR

Idealna kuchnia jest jednym z najważniejszych miejsc w każdym domu. Właśnie tutaj przygotowuje się posiłki dla całej rodziny, a pai domu często spędza tu bardzo dużo swojego czasu. Dlatego kuchnia powinna być funkcjonalna i praktyczna. Powinna też być elegancka, by swoim wystrojem pasować do reszty domu oraz po prostu ładna, by czas w niej spędzony był jak najmilszy. Zdając sobie z tego wszystkiego sprawę oferujemy Państwu wysokiej jakości kuchnie na wymiar. Są to kuchnie nowoczesne i w pełni funkcjonalne. Dzięki zastosowaniu najlepszych nowoczesnych materiałów z pewnością wyglądają nowocześnie oraz elegancko.Nasi klienci wybrać mogą materiał, z jakiego stworzymy kuchnię. Proponujemy Państwu przygotowanie kuchni na wymiar z:

- lakierowanych płyt MDF
- płyt laminowanych
- płyt fornirowanych
- drewna.

Kuchnie, które tworzymy są zawsze dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań, dzięki którym wybrana kuchnia będzie służyła jak najlepiej.

Nasza firma koncentruje swoją działalność przede wszystkim w okolicach Radomia i Warszawy. Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie propozycje współpracy i dlatego podejmujemy się realizacji zleceń także na terenie całego województwa, a jeśli zajdzie taka potrzeba, również i na innym terenie.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Na naszej stronie internetowej znaleźć mogą Państwo przykładowe realizacje projektów prezentujących zarówno kuchnie na wymiar jak i tworzone przez nas szafy przesuwne.