KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Wołomin - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Wołomin

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się dobrą opinią pośród własnych odbiorców wytwórca szaf wnękowych oraz mebli kuchennych fabrykowanych na indywidualne zlecenie.

W opisującej nas ofercie odszukać możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na wymiar stworzone z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszelkich zadań podchodzimy z słuszną precyzją oraz chcemy podołać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu stworzenia dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu inaugurujemy od określenia dokładnych potrzeb.

Testowe realizacje naszych projektów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na stronie internetowej prowadzonej przez nas firmy.

Można tam odnaleźć zarówno kuchnie tradycyjne z drewna jak i nowomodne, a też szafy przesuwne oraz wnękowe - w przeróżnych rozmiarach i wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa idee. Z radością podejmiemy się wykonania rozmaitych zadań.

W przypadku pojawiających się wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a też poradzą, jakie meble w Państwa przypadku sprawdzą się najporządniej. Podpowiedzą, czy poprawniej wybrać meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią też walory mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi robotnikami mogą Państwo uzgodnić też wszystkie szczegóły każdego zamówienia.

Jako wytwórca mebli funkcjonujący na terenie Wołomina, naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z tego miasta i całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zleceń w innych miejscach.