KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Warka - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Warka

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to cieszący się respektem wśród swoich kontrahentów fabrykant sprzętów kuchennych oraz innych mebli tworzonych na indywidualne zlecenie.

W naszej ofercie znaleźć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszelkich zleceń podchodzimy z odpowiednią starannością oraz staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszego konsumenta. W celu zaprojektowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu rozpoczynamy od wskazania dokładnych potrzeb.

Wzorcowe realizacje naszych pomysłów znajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na domenie należącej do nas firmy.

Wolno tam znaleźć zarówno kuchnie standardowe z drewna jak i dzisiejsze, a również szafy przesuwne i wnękowe - w przeróżnych rozmiarach oraz wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa inicjatywy. Z chęcią podejmiemy się realizacji innowacyjnych projektów.

W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a również doradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najodpowiedniej. Podpowiedzą, czy prawidłowiej zakupić meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią także plusy mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans profesjonalistami mogą Państwo omówić również wszystkie detale każdego zamówienia.

Jako wytwórca mebli funkcjonujący na terenie Warki, stworzoną przez nas propozycję kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta oraz całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zleceń w innych miejscach.