KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Tarczyn - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Tarczyn

Firma Walczak Meble to cieszący się uznaniem wśród swoich klientów fabrykant mebli kuchennych i innych mebli tworzonych na indywidualne zlecenie.

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znaleźć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszystkich zamówień podchodzimy z należytą starannością i z całych sił staramy się sprostać wszystkim wyczekiwaniom odwiedzającego nas kontrahenta. W celu wyprodukowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu inaugurujemy od wskazania dokładnych pragnień.

Przykładowe realizacje naszych pomysłów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na domenie należącej do nas firmy. Wolno tam odnaleźć zarówno kuchnie tradycyjne z drewna jak i nowomodne, a także szafy przesuwne oraz wnękowe - w przeróżnych rozmiarach i wzorach. Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa przedsięwzięcia. Z chęcią podejmiemy się realizacji oryginalnych projektów.

W przypadku pojawiających się niepewności zachęcamy do skontaktowania się z naszymi profesjonalistami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a też doradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najodpowiedniej. Podpowiedzą, czy lepiej zakupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią także walory mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans zawodowcami mogą Państwo omówić także wszelkie niuanse każdego zlecenia.

Jako producent mebli działający na terenie Tarczyna, naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta oraz całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zleceń w innych lokalizacjach.