KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Szydłowiec - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Szydłowiec

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się dobrą opinią pośród własnych odbiorców fabrykant szaf wnękowych i mebli kuchennych wytwarzanych na zamówienie.

W opisującej nas ofercie odkryć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszelkich zadań przystępujemy z odpowiednią dokładnością i pragniemy sprostać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu skonstruowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu rozpoczynamy od ustalenia dokładnych potrzeb.

Testowe realizacje naszych pomysłów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie prowadzonej przez nas firmy.

Wolno tam znaleźć zarówno kuchnie schematyczne z drewna jak oraz współczesne, a też szafy przesuwne i wnękowe - w przeróżnych rozmiarach oraz wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa inicjatywy. Z radością podejmiemy się wykonania przeróżnych zadań.

W razie jakichkolwiek pytań gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi pracobiorcami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a też poradzą, które meble w Państwa wypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy przyzwoiciej kupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią również walory mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans specjalistami są w stanie Państwo omówić także wszelkie niuanse każdego zlecenia.

Jako wytwórca mebli działający na terenie Szydłowca, stworzoną przez nas ofertę kierujemy w głównej mierze do kontrahentów z tego miasta oraz pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zamówień w innych lokalizacjach.