KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Sulejówek - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Sulejówek

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się właściwą reputacją pośród własnych odbiorców fabrykant szaf wnękowych i mebli kuchennych fabrykowanych na wymiar.

W prowadzonej przez nas ofercie odkryć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na indywidualne zlecenie skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszelkich zamówień podchodzimy z odpowiednią starannością oraz z całych sił staramy się sprostać wszelakim wyczekiwaniom odwiedzającego nas kontrahenta. W celu wyprodukowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu rozpoczynamy od określenia dokładnych wymogów.

Testowe realizacje naszych projektów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na domenie naszej firmy.

Wolno tam odnaleźć zarówno kuchnie standardowe z drewna jak i dzisiejsze, a także szafy przesuwne i wnękowe - w rozmaitych rozmiarach oraz wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa idee. Z chęcią podejmiemy się realizacji nowych projektów.

W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a także doradzą, które meble w Państwa przypadku sprawdzą się najlepiej. Podpowiedzą, czy odpowiedniej wybrać meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią też walory mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi pracownikami są w stanie Państwo uzgodnić również wszelkie detale każdego zlecenia.

Jako wytwórca mebli działający na terenie Sulejówka, naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta i pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zleceń w innych lokalizacjach.