KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Sulejówek - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Sulejówek

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się uznaniem wśród konsumentów producentem mebli kuchennych na zamówienie. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. 

Nasza firma produkcyjna proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane skonstruowane z najwyższej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii odszukacie Państwo wzorcowe realizacje naszych pomysłów. Znaleźć tam można pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy także wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niesłychanie wytrzymały i gruntownie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy także prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszelkie nasze zlecenia realizowane są z odpowiednią pilnością. Selekcjonując naszą przejrzystą firmę, wybierają Państwo rzetelność i doświadczenie.

Jako wytwórca z wielkim doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane dogłębnie wedle projektu oraz przede wszystkim bez kłopotów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu dodatkowo:

  • stworzenie garderoby z drzewa lub ewentualnie innych surowców
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Kolejne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań kontrahentów należącej do nas firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować takie projekty, jakie świetnie będą dostosowane do ich wymogów. Nasza ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Sulejówka i okolic, lecz ochoczo podejmiemy się też realizacji zleceń z innych miast Polski.