KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Radom - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne RadomZachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się popularnością wśród konsumentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy w stanie podjąć się różnorodnego rodzaju zadania. 

Nasza firma oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane skonstruowane z najwyższej jakości materiałów. W opisującej nas galerii odszukacie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Odszukać tam można pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się gigantycznym powodzeniem wśród naszych kontrahentów.

Oferujemy też stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u.

Dzięki lakierowaniu materiał ten staje się nadzwyczaj trwały i idealnie sprawdza się w takich pomieszczeniach jak kuchnie czy garderoby. Rekomendujemy również projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszystkie nasze zamówienia realizowane są z należytą sumiennością. Wybierając prowadzoną przez nas jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo niezawodność i doświadczenie. Jako producent z ogromnym doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane gruntownie według projektu i przede wszystkim bez kłopotów. Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu dodatkowo:

  • wykonanie garderoby z drzewa bądź też innych półproduktów
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Następne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań kontrahentów należącej do nas firmy. W ten sposób możemy utworzyć takie meble, które po mistrzowsku będą dostosowane do ich wyczekiwań. Nasza idealna ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Radomia oraz okolic, jakkolwiek chętnie podejmiemy się także realizacji zleceń z innych miast Polski.