KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Przytyk - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Przytyk

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się dobrą sławą pośród własnych odbiorców fabrykant szaf wnękowych oraz mebli kuchennych wytwarzanych na indywidualne zlecenie.

W opisującej nas ofercie odnaleźć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszelkich zadań przystępujemy z godziwą dokładnością i pragniemy sprostać wszystkim wymaganiom korzystającego z naszych usług odbiorcy. W celu stworzenia dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu inaugurujemy od ustalenia dokładnych pragnień.

Testowe realizacje naszych projektów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie internetowej prowadzonej przez nas firmy.

Wolno tam odkryć zarówno kuchnie tradycyjne z drewna jak i współczesne, a także szafy przesuwne i wnękowe - w różnych rozmiarach i wzorach. Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa idee. Z chęcią podejmiemy się realizacji innowacyjnych projektów.

W razie dowolnych wątpliwości gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a także doradzą, które meble w Państwa przypadku sprawdzą się najprzyzwoiciej. Podpowiedzą, czy odpowiedniej kupić meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią również atuty mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans specjalistami są w stanie Państwo omówić też wszelkie niuanse każdego zamówienia.

Jako producent mebli działający na terenie Przytyka, stworzoną przez nas propozycję kierujemy w głównej mierze do konsumentów z tego miasta i całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zleceń w innych lokalizacjach.