KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Przysucha - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Przysucha

Firma Walczak Meble to cieszący się respektem wśród swoich klientów fabrykant sprzętów kuchennych oraz innych mebli konstruowanych na indywidualne zamówienie.

W należącej do nas ogromnej ofercie odkryć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na indywidualne zlecenie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszystkich zleceń przystępujemy z odpowiednią starannością oraz z całych sił staramy się sprostać wszelkim wyczekiwaniom odwiedzającego nas kontrahenta. W celu skonstruowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu inaugurujemy od określenia dokładnych potrzeb.

Testowe realizacje naszych pomysłów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie internetowej naszej firmy. Można tam odnaleźć zarówno kuchnie schematyczne z drewna jak i nowomodne, a także szafy przesuwne oraz wnękowe - w rozmaitych rozmiarach i wzorach.

Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa inicjatywy. Z radością podejmiemy się wykonania różnych zadań.

W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a także poradzą, które meble w Państwa przypadku sprawdzą się najpoprawniej. Podpowiedzą, czy prawidłowiej zakupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią także zalety mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans profesjonalistami są w stanie Państwo omówić także wszystkie detale każdego zamówienia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Przysuchy, naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do konsumentów z tego miasta i całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zleceń w innych lokalizacjach.