KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Pionki - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Pionki

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to cieszący się respektem wśród swoich klientów producent mebli kuchennych oraz innych mebli tworzonych na zamówienie.

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie odkryć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zlecenie stworzone z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszystkich zamówień podchodzimy z odpowiednią starannością i z całych sił staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom odwiedzającego nas klienta. W celu zaprojektowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu inaugurujemy od określenia dokładnych potrzeb. 

Wzorcowe realizacje naszych pomysłów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na domenie internetowej naszej firmy.

Wolno tam znaleźć zarówno kuchnie stereotypowe z drewna jak oraz nowoczesne, a też szafy przesuwne i wnękowe - w rozmaitych rozmiarach i wzorach. Rzecz jasna jesteśmy otwarci na Państwa przedsięwzięcia. Z chęcią podejmiemy się realizacji innowacyjnych projektów. 

W razie dowolnych pytań uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszymi robotnikami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a również doradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najprzyzwoiciej. Podpowiedzą, czy porządniej kupić meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią również walory mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi pracobiorcami mogą Państwo uzgodnić też wszystkie detale każdego zamówienia.

Jako producent mebli działający na terenie Pionek, stworzoną przez nas propozycję kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta i pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się również realizacji zleceń w innych miejscach.