KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Piastów - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Piastów

Firma Walczak Meble to cieszący się respektem wśród swoich klientów producent sprzętów kuchennych i innych mebli przygotowywanych na indywidualne zamówienie.

W należącej do nas ogromnej ofercie odszukać możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na zamówienie skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszystkich zleceń przystępujemy z odpowiednią starannością i z całych sił staramy się sprostać wszelkim wyczekiwaniom odwiedzającego nas klienta. W celu zaprojektowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu rozpoczynamy od wskazania dokładnych potrzeb.

Przykładowe realizacje naszych pomysłów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na stronie internetowej należącej do nas firmy. Można tam odkryć zarówno kuchnie stereotypowe z drewna jak oraz nowoczesne, a także szafy przesuwne i wnękowe - w różnych rozmiarach oraz wzorach. Rzecz jasna jesteśmy otwarci na Państwa idee. Z chęcią podejmiemy się realizacji innowacyjnych projektów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracobiorcami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a także doradzą, które meble w Państwa wypadku sprawdzą się najlepiej. Podpowiedzą, czy przyzwoiciej zakupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią także atuty mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi pracobiorcami są w stanie Państwo uzgodnić też wszystkie szczegóły każdego zlecenia.

Jako wytwórca mebli działający na terenie Piastowa, naszą propozycję kierujemy w głównej mierze do klientów z tego miasta oraz całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zleceń w innych miejscach.