KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Ożarów Mazowiecki - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Ożarów Mazowiecki

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się właściwą opinią pośród swoich odbiorców fabrykant szaf wnękowych i mebli kuchennych produkowanych na wymiar.

W należącej do nas szerokiej ofercie znaleźć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na wymiar skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszystkich zamówień przystępujemy z należytą starannością i staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom odwiedzającego nas konsumenta. W celu zaprojektowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu inaugurujemy od ustalenia dokładnych pragnień.

Przykładowe realizacje naszych projektów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na stronie internetowej prowadzonej przez nas firmy. Wolno tam odnaleźć zarówno kuchnie sztampowe z drewna jak oraz współczesne, a też szafy przesuwne i wnękowe - w różnych rozmiarach oraz wzorach. Jak najbardziej jesteśmy otwarci na Państwa idee. Z chęcią podejmiemy się realizacji nowych projektów.

W razie dowolnych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a także doradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najodpowiedniej. Podpowiedzą, czy poprawniej kupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią też atuty mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans profesjonalistami mogą Państwo omówić również wszelkie niuanse każdego zamówienia.

Jako producent mebli działający na terenie Ożarowa Mazowieckiego, stworzoną przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z tego miasta oraz pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się również realizacji zleceń w innych miejscach.