KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Nadarzyn - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Nadarzyn

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się szacunkiem wśród konsumentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, że możemy podjąć się przeróżnego typu zadania. 

Nasza firma produkcyjna proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane stworzone z najlepszej jakości materiałów. W opisującej nas galerii odszukacie Państwo przykładowe realizacje naszych projektów. Odnaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się gigantycznym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy też wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest nadzwyczaj wytrzymały i świetnie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby oraz pomieszczenia kuchenne. Polecamy również prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze zamówienia realizowane są z odpowiednią sumiennością.

Wybierając naszą najlepszą firmę, wybierają Państwo niezawodność oraz doświadczenie. Jako producent z ogromnym doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane gruntownie według projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu również:

  • wykonanie garderoby z drewna lub też innych surowców
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem potrzeb naszych kontrahentów. To naturalnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować takie projekty, jakie bezbłędnie będą zaadaptowane do ich wymogów. Prowadzona przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Nadarzyna i okolic, jednakowoż z zapałem podejmiemy się też realizacji zleceń z innych miast Polski.