KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Nadarzyn - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Nadarzyn

Firma Walczak Meble to szczycący się dobrą reputacją pośród swoich odbiorców producent szaf wnękowych oraz sprzętów kuchennych fabrykowanych na indywidualne zlecenie.

W należącej do nas ogromnej ofercie odnaleźć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na wymiar stworzone z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszelkich zleceń przystępujemy z odpowiednią starannością i z całych sił staramy się sprostać wszystkim wyczekiwaniom naszego klienta. W celu stworzenia dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu rozpoczynamy od ustalenia dokładnych potrzeb.

Testowe realizacje naszych pomysłów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na domenie należącej do nas firmy. Można tam odszukać zarówno kuchnie szablonowe z drewna jak i współczesne, a też szafy przesuwne i wnękowe - w przeróżnych rozmiarach oraz wzorach. Jak najbardziej jesteśmy otwarci na Państwa idee. Z radością podejmiemy się wykonania różnych zadań.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a także poradzą, jakie meble w Państwa przypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy odpowiedniej wybrać meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią też atuty mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans fachowcami są w stanie Państwo omówić też wszelkie niuanse każdego zamówienia.

Jako producent mebli działający na terenie Nadarzyna, stworzoną przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta i pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zamówień w innych miejscach.