KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Mszczonów - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Mszczonów

Firma Walczak Meble to szczycący się dobrą sławą pośród własnych odbiorców wytwórca szaf wnękowych oraz mebli kuchennych wytwarzanych na zamówienie.

W należącej do nas ofercie odnaleźć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na zamówienie skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszelkich zamówień przystępujemy z odpowiednią starannością i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszego konsumenta. W celu zaprojektowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu inaugurujemy od wskazania dokładnych potrzeb.

Testowe realizacje naszych projektów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie należącej do nas firmy. Wolno tam odkryć zarówno kuchnie schematyczne z drewna jak oraz nowoczesne, a także szafy przesuwne oraz wnękowe - w różnych rozmiarach oraz wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa inicjatywy. Z radością podejmiemy się wykonania rozmaitych zadań.

W przypadku pojawiających się wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a także doradzą, które meble w Państwa wypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy przyzwoiciej zakupić meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią również plusy mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans specjalistami mogą Państwo omówić też wszelkie niuanse każdego zlecenia.

Jako wytwórca mebli działający na terenie Mszczonowa, stworzoną przez nas propozycję kierujemy przede wszystkim do konsumentów z tego miasta oraz pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się również realizacji zamówień w innych miejscach.