KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Lublin - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar LublinFirma Walczak Meble to szczycący się właściwą sławą pośród własnych odbiorców producent szaf wnękowych oraz sprzętów kuchennych wytwarzanych na indywidualne zlecenie. W należącej do nas szerokiej ofercie odnaleźć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszelkich zleceń przystępujemy z odpowiednią starannością oraz staramy się sprostać wszelkim wyczekiwaniom odwiedzającego nas klienta. W celu skonstruowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu inaugurujemy od określenia dokładnych potrzeb.  

Testowe realizacje naszych pomysłów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie naszej firmy. Wolno tam odnaleźć zarówno kuchnie stereotypowe z drewna jak oraz dzisiejsze, a również szafy przesuwne oraz wnękowe - w rozmaitych rozmiarach i wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Z radością podejmiemy się wykonania rozmaitych zadań.

W przypadku pojawiających się wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszymi profesjonalistami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a również doradzą, które meble w Państwa wypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy odpowiedniej wybrać meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią także zalety mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi robotnikami mogą Państwo ustalić też wszelkie detale każdego zlecenia.

Jako producent mebli działający na terenie Lublina, naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z tego miasta i pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się również realizacji zleceń w innych lokalizacjach.