KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Lublin - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Lublin

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się popularnością wśród kontrahentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, że możemy podjąć się różnego typu zadania. 

Stworzona przez nas firma oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane skonstruowane z najlepszej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii odnajdziecie Państwo wzorcowe realizacje naszych projektów. Znaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się gigantycznym powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Proponujemy też wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest bardzo wytrzymały oraz świetnie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby oraz pomieszczenia kuchenne. Polecamy też projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Gwarantujemy, że wszelkie nasze zlecenia realizowane są z właściwą pilnością. Selekcjonując naszą najlepszą jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo rzetelność i doświadczenie. Jako wytwórca z gigantycznym doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane dokumentnie według projektu i przede wszystkim bez problemów. Oprócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu także:

  • stworzenie garderoby z drewna lub ewentualnie innych surowców,
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Kolejne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań kontrahentów naszej profesjonalnej firmy. To naturalnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować takie projekty, które gruntownie będą dopasowane do ich wymogów. Stworzona przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Lublina oraz okolic, jakkolwiek z zapałem podejmiemy się także realizacji zamówień z innych miast Polski.