KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Kozienice - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Kozienice

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to cieszący się uznaniem wśród swoich kontrahentów producent mebli kuchennych i innych mebli przygotowywanych na wymiar.

W należącej do nas szerokiej ofercie odszukać możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zlecenie skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszystkich zadań przystępujemy z słuszną pilnością oraz chcemy sprostać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu stworzenia dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu inaugurujemy od określenia dokładnych potrzeb. 

Wzorcowe realizacje naszych projektów znajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na stronie naszej firmy. Można tam znaleźć zarówno kuchnie stereotypowe z drewna jak i współczesne, a również szafy przesuwne oraz wnękowe - w przeróżnych rozmiarach oraz wzorach.

Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa inicjatywy. Z chęcią podejmiemy się realizacji nowych projektów. 

W razie dowolnych pytań uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a też poradzą, które meble w Państwa przypadku sprawdzą się najporządniej. Podpowiedzą, czy lepiej wybrać meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią również atuty mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi pracobiorcami są w stanie Państwo ustalić także wszelkie szczegóły każdego zamówienia.

Jako wytwórca mebli funkcjonujący na terenie Kozienic, naszą ofertę kierujemy w głównej mierze do konsumentów z tego miasta oraz całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zleceń w innych miejscach.