KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Konstancin-Jeziorna - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Konstancin-Jeziorna

Firma Walczak Meble to cieszący się respektem wśród swoich konsumentów producent mebli kuchennych i innych mebli przygotowywanych na indywidualne zlecenie.

W naszej ofercie odszukać możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszelkich zleceń podchodzimy z odpowiednią starannością i staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszego klienta. W celu zaprojektowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu rozpoczynamy od określenia dokładnych pragnień.

Testowe realizacje naszych projektów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie naszej firmy.

Można tam odkryć zarówno kuchnie stereotypowe z drewna jak oraz dzisiejsze, a również szafy przesuwne oraz wnękowe - w rozmaitych rozmiarach oraz wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa inicjatywy. Z radością podejmiemy się wykonania różnych zadań.

W przypadku pojawiających się niepewności zachęcamy do skontaktowania się z naszymi fachowcami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a także doradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy odpowiedniej wybrać meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią także walory mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans fachowcami mogą Państwo omówić też wszelkie detale każdego zlecenia.

Jako wytwórca mebli funkcjonujący na terenie Konstancin-Jeziornej, stworzoną przez nas propozycję kierujemy w głównej mierze do klientów z tego miasta oraz pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się również realizacji zleceń w innych miejscach.