KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Kielce - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar KielceFirma Walczak meble to cieszący się popularnością wśród swoich konsumentów fabrykant mebli kuchennych oraz innych mebli konstruowanych na wymiar. W należącej do nas szerokiej ofercie odkryć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zlecenie skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszystkich zleceń przystępujemy z należytą starannością i z całych sił staramy się sprostać wszystkim wyczekiwaniom odwiedzającego nas kontrahenta. W celu zaprojektowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu inaugurujemy od ustalenia dokładnych pragnień.

Testowe realizacje naszych projektów znajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na domenie internetowej należącej do nas firmy. Można tam odszukać zarówno kuchnie schematyczne z drewna jak i współczesne, a również szafy przesuwne oraz wnękowe - w rozmaitych rozmiarach oraz wzorach. Rzecz jasna jesteśmy otwarci na Państwa przedsięwzięcia. Z chęcią podejmiemy się realizacji oryginalnych projektów.

W razie dowolnych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracobiorcami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a również poradzą, jakie meble w Państwa przypadku sprawdzą się najlepiej. Podpowiedzą, czy prawidłowiej zakupić meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią również plusy mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi robotnikami mogą Państwo uzgodnić również wszelkie detale każdego zlecenia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Kielc, stworzoną przez nas ofertę kierujemy w głównej mierze do konsumentów z tego miasta oraz pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zleceń w innych miejscach.