KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Grójec - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Grójec

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to cieszący się szacunkiem wśród swoich klientów fabrykant mebli kuchennych i innych mebli tworzonych na indywidualne zlecenie.

W należącej do nas ogromnej ofercie znaleźć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszelkich zleceń przystępujemy z należytą starannością oraz staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom odwiedzającego nas konsumenta. W celu stworzenia dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu inaugurujemy od wskazania dokładnych potrzeb.

Testowe realizacje naszych projektów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na stronie internetowej prowadzonej przez nas firmy.

Można tam odnaleźć zarówno kuchnie sztampowe z drewna jak oraz współczesne, a także szafy przesuwne oraz wnękowe - w rozmaitych rozmiarach oraz wzorach. Niewątpliwie jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Z chęcią podejmiemy się realizacji nowych projektów.

W razie dowolnych wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a również doradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy porządniej zakupić meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią też plusy mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi pracownikami mogą Państwo uzgodnić także wszystkie szczegóły każdego zamówienia.

Jako wytwórca mebli funkcjonujący na terenie Grójca, naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z tego miasta i pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zleceń w innych miejscach.