KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Grójec - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Grójec

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się uznaniem wśród konsumentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie skutkuje, że możemy podjąć się przeróżnego rodzaju zadania. 

Nasza jednostka gospodarcza proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii odnajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych projektów. Odnaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się wielkim powodzeniem wśród naszych klientów. Oferujemy również stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Dzięki lakierowaniu materiał ten staje się wyjątkowo trwały i idealnie sprawdza się w takich pomieszczeniach jak kuchnie czy garderoby. Rekomendujemy też projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze zlecenia realizowane są z należytą pieczołowitością.

Wybierając należącą do nas firmę, wybierają Państwo rzetelność i doświadczenie. Jako wytwórca z ogromnym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane dokumentnie według projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu również:

  • wykonanie garderoby z drewna lub też innych surowców
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem potrzeb naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować takie projekty, które bardzo dobrze będą dostosowane do ich wymogów. Nasza idealna ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Grójca i okolic, jakkolwiek z rozkoszą podejmiemy się także realizacji zleceń z innych miast Polski.