KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Góra Kalwaria - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Góra Kalwaria

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się dobrą sławą pośród własnych odbiorców producent szaf wnękowych oraz mebli kuchennych wytwarzanych na indywidualne zamówienie.

W należącej do nas ofercie znaleźć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie stworzone z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszelkich zadań przystępujemy z godziwą pilnością i chcemy podołać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu skonstruowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu rozpoczynamy od ustalenia dokładnych potrzeb.

Wzorcowe realizacje naszych pomysłów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie internetowej prowadzonej przez nas firmy.

Można tam odszukać zarówno kuchnie standardowe z drewna jak i nowomodne, a też szafy przesuwne oraz wnękowe - w przeróżnych rozmiarach oraz wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Z radością podejmiemy się wykonania rozmaitych zadań.

W wypadku pojawiających się wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszymi fachowcami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a też poradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najodpowiedniej. Podpowiedzą, czy poprawniej zakupić meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią też plusy mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi robotnikami mogą Państwo ustalić też wszystkie szczegóły każdego zlecenia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Góry Kalwarii, naszą ofertę kierujemy w głównej mierze do kontrahentów z tego miasta oraz całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zleceń w innych miejscach.