KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Garderoby na wymiar

GARDEROBY NA WYMIAR

Posiadanie garderoby jest obecnie bardzo modne. Jednak nie chodzi tu tylko o panujące w światowym designie trendy. Przestronna garderoba gwarantuje także wygodę. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na posiadanie jej. Firma Walczak Meble oferuje Państwu stworzenie garderoby według Państwa życzenia. Wykonujemy garderoby na wymiar zarówno w domach jak i mieszkaniach. Staramy się do każdego zlecenia podchodzić w sposób indywidualny, dlatego też przed przystąpieniem do pracy staramy się poznać Państwa oczekiwania. Pozwala to nam zaproponować Państwu jak najlepsze i najwygodniejsze dla Was rozwiązania.

Bogate doświadczenie, jakie zdobyliśmy przede wszystkim tworząc kuchnie i szafy wnękowe na wymiar sprawia, że również garderoby na wymiar, które Państwu proponujemy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Ich styl zależy do Państwa. Garderoba może być zarówno nowoczesna oraz tradycyjna, wykonana z drewna lub z materiałów sztucznych, jednak równie funkcjonalnych.

Na stronie internetowej naszej firmy znaleźć mogą Państwo przykładowe realizacje projektów, które już wykonaliśmy. Tu też zapoznacie się z pełną ofertą firmy, która obejmuje między innymi:

  • określenie potrzeb i oczekiwań naszych klientów,
  • zaproponowanie najlepszych rozwiązań,
  • realizacja projektu,
  • montaż gotowej szafy, kuchni czy garderoby w mieszkaniu klienta.

Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim na ternie Radomia oraz Warszawy. Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i potrzeby, dlatego z chęcią podejmiemy się także realizacji zleceń na terenie całego województwa mazowieckiego.