KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Radom - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar RadomPrzedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się dobrą reputacją pośród swoich odbiorców producent szaf wnękowych oraz mebli kuchennych wytwarzanych na wymiar. W należącej do nas szerokiej ofercie znaleźć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszystkich zamówień podchodzimy z odpowiednią starannością i staramy się sprostać wszelakim oczekiwaniom odwiedzającego nas konsumenta. W celu wyprodukowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu rozpoczynamy od wskazania dokładnych potrzeb.  

Przykładowe realizacje naszych pomysłów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie internetowej prowadzonej przez nas firmy. Wolno tam znaleźć zarówno kuchnie stereotypowe z drewna jak i współczesne, a też szafy przesuwne i wnękowe - w rozmaitych rozmiarach i wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Z radością podejmiemy się wykonania różnych zadań. 

W przypadku pojawiających się niepewności zachęcamy do skontaktowania się z naszymi profesjonalistami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a też poradzą, które meble w Państwa przypadku sprawdzą się najodpowiedniej. Podpowiedzą, czy lepiej zakupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią również plusy mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans zawodowcami mogą Państwo omówić również wszelkie detale każdego zamówienia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Radomia, stworzoną przez nas ofertę kierujemy w głównej mierze do klientów z tego miasta oraz całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zamówień w innych lokalizacjach.