KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Żyrardów - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Żyrardów

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się respektem wśród klientów producentem mebli kuchennych na zamówienie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, że możemy podjąć się rozmaitego rodzaju zadania. 

Stworzona przez nas jednostka gospodarcza proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów. W opisującej nas galerii odszukacie Państwo wzorcowe realizacje naszych projektów. Znaleźć tam wolno między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy też stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. To naturalnie dzięki lakierowaniu materiał ten staje się nadzwyczaj trwały i do perfekcji sprawdza się w takich pomieszczeniach jak kuchnie czy garderoby. Rekomendujemy także projekty wykonane z płyty fornirowanej.

 

Zapewniamy, że wszystkie nasze zlecenia realizowane są z należytą starannością. Selekcjonując prowadzoną przez nas firmę, wybierają Państwo rzetelność i doświadczenie. Jako wytwórca z ogromnym doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane gruntownie wedle projektu oraz przede wszystkim bez problemów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu także:

  • wykonanie garderoby z drzewa lub też innych materiałów
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem wymogów naszych klientów. W ten sposób możemy skonstruować takie meble, które do perfekcji będą dostosowane do ich wyczekiwań. Nasza idealna ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Żyrardowa oraz okolic, lecz z zapałem podejmiemy się również realizacji zleceń z innych miast Polski.