KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Zwoleń - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Zwoleń

Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się uznaniem wśród konsumentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. 

Stworzona przez nas firma proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane zrealizowane z najwyższej jakości materiałów. W opisującej nas galerii znajdziecie Państwo wzorcowe realizacje naszych projektów. Odnaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Oferujemy również stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niesłychanie wytrzymały i perfekcyjnie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby oraz pomieszczenia kuchenne. Polecamy też prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszystkie nasze zamówienia realizowane są z odpowiednią pilnością. Wybierając naszą klarowną jednostkę, wybierają Państwo solidność oraz doświadczenie.

Jako wytwórca z dużym doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane dokładnie wedle projektu oraz przede wszystkim bez problemów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu dodatkowo:

  • wykonanie garderoby z drzewa bądź też innych półproduktów
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem pragnień naszych kontrahentów. W ten sposób możemy skonstruować takie meble, które do perfekcji będą przystosowane do ich wyczekiwań. Nasza idealna propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Kozienic oraz okolic, lecz z przyjemnością podejmiemy się też realizacji zleceń z innych miast Polski.