KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Zwoleń - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Zwoleń

Firma Walczak Meble to cieszący się popularnością wśród swoich kontrahentów producent sprzętów kuchennych oraz innych mebli przygotowywanych na indywidualne zlecenie.

W należącej do nas szerokiej ofercie odkryć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszystkich zadań podchodzimy z dobrą sumiennością i chcemy podołać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu skonstruowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu rozpoczynamy od ustalenia dokładnych pragnień. 

Przykładowe realizacje naszych pomysłów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie należącej do nas firmy. Wolno tam odnaleźć zarówno kuchnie standardowe z drewna jak oraz dzisiejsze, a także szafy przesuwne oraz wnękowe - w rozmaitych rozmiarach oraz wzorach.

Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa inicjatywy. Z chęcią podejmiemy się realizacji innowacyjnych projektów. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a też poradzą, które meble w Państwa przypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy odpowiedniej wybrać meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią też plusy mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans zawodowcami są w stanie Państwo omówić także wszystkie niuanse każdego zamówienia.

Jako wytwórca mebli funkcjonujący na terenie Zwolenia, stworzoną przez nas propozycję kierujemy w głównej mierze do klientów z tego miasta oraz pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zleceń w innych miejscach.