KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Ząbki - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Ząbki

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się respektem wśród klientów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się przeróżnego typu zadania. 

Stworzona przez nas jednostka gospodarcza proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane zrealizowane z najwyższej jakości materiałów. W naszej galerii odszukacie Państwo wzorcowe realizacje naszych pomysłów. Odszukać tam można pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się znaczącym powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Oferujemy także stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest nadzwyczaj wytrzymały oraz znakomicie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Polecamy też projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszelkie nasze zlecenia realizowane są z należytą precyzją.

Selekcjonując należącą do nas firmę, wybierają Państwo solidność i doświadczenie. Jako wytwórca z wielkim doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane gruntownie wedle projektu oraz przede wszystkim bez kłopotów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu także:

  • wykonanie garderoby z drzewa lub też innych surowców
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem pragnień naszych konsumentów. To naturalnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować takie projekty, jakie bezbłędnie będą dostosowane do ich pragnień. Nasza idealna ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Ząbek oraz okolic, jednakowoż entuzjastycznie podejmiemy się też realizacji zleceń z innych miast Polski.