KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Ząbki - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Ząbki

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się właściwą sławą pośród swoich odbiorców wytwórca szaf wnękowych oraz sprzętów kuchennych produkowanych na indywidualne zlecenie.

W naszej ogromnej ofercie odnaleźć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszelkich zamówień przystępujemy z należytą starannością i z całych sił staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom odwiedzającego nas kontrahenta. W celu zaprojektowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu rozpoczynamy od wskazania dokładnych potrzeb.

Przykładowe realizacje naszych pomysłów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na domenie naszej firmy.

Można tam odszukać zarówno kuchnie sztampowe z drewna jak i nowomodne, a również szafy przesuwne i wnękowe - w rozmaitych rozmiarach oraz wzorach. Niewątpliwie jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Z radością podejmiemy się wykonania rozmaitych zadań.

W wypadku pojawiających się niepewności zachęcamy do skontaktowania się z naszymi profesjonalistami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a także doradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najpoprawniej. Podpowiedzą, czy lepiej zakupić meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią także walory mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans ekspertami są w stanie Państwo omówić także wszystkie detale każdego zamówienia.

Jako wytwórca mebli działający na terenie Ząbek, naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta oraz całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zamówień w innych lokalizacjach.