KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Wołomin - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Wołomin

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się uznaniem wśród klientów producentem mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie powoduje, że możemy podjąć się różnego rodzaju zadania. 

Nasza firma produkcyjna oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najlepszej jakości materiałów. W należącej do nas galerii odszukacie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Odszukać tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się wielkim powodzeniem wśród naszych klientów. Proponujemy także stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niezwykle wytrzymały oraz całkowicie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Polecamy także prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszelkie nasze zamówienia realizowane są z właściwą sumiennością. Selekcjonując prowadzoną przez nas jednostkę, wybierają Państwo solidność oraz doświadczenie.

Jako wytwórca z dużym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane dokumentnie wedle projektu oraz przede wszystkim bez kłopotów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu dodatkowo:

  • stworzenie garderoby z drewna bądź też innych surowców
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem potrzeb naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować takie projekty, jakie bardzo dobrze będą dopasowane do ich pragnień. Nasza propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Wołomina i okolic, ale ochoczo podejmiemy się też realizacji zleceń z innych miast Polski.