KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Warka - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Warka

Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się szacunkiem wśród klientów producentem mebli kuchennych na zamówienie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie powoduje, iż możemy podjąć się różnorodnego typu zadania. 

Stworzona przez nas firma proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów. W należącej do nas galerii odszukacie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Odszukać tam wolno między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się gigantycznym powodzeniem wśród naszych klientów. Oferujemy też stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest bardzo wytrzymały i gruntownie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Polecamy też prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Gwarantujemy, że wszelkie nasze zamówienia realizowane są z należytą sumiennością. Wybierając należącą do nas jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo rzetelność i doświadczenie.

Jako wytwórca z dużym doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane dogłębnie wedle projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu również:

  • wykonanie garderoby z drewna lub innych surowców
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Kolejne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań kontrahentów prowadzonej przez nas firmy. W ten sposób możemy stworzyć takie meble, które nienagannie będą przystosowane do ich oczekiwań. Prowadzona przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Warki oraz okolic, jednak ochoczo podejmiemy się również realizacji zleceń z innych miast Polski.