KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Tarczyn - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Tarczyn

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się popularnością wśród klientów producentem mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. 

Nasza firma proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane zrealizowane z najlepszej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii znajdziecie Państwo wzorcowe realizacje naszych projektów. Odszukać tam wolno między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się gigantycznym powodzeniem wśród naszych klientów. Oferujemy też wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. To naturalnie dzięki lakierowaniu materiał ten staje się niebywale trwały i bezbłędnie sprawdza się w takich pomieszczeniach jak kuchnie czy garderoby. Rekomendujemy także prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszelkie nasze zamówienia realizowane są z odpowiednią pieczołowitością. Wybierając naszą idealną jednostkę, wybierają Państwo niezawodność i doświadczenie.

Jako producent z znaczącym doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane szczegółowo wedle projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu dodatkowo:

  • wykonanie garderoby z drzewa bądź innych materiałów
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Następne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań konsumentów naszej firmy. W ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć takie meble, które doskonale będą dostosowane do ich wyczekiwań. Prowadzona przez nas propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Tarczyna oraz okolic, jednak z rozkoszą podejmiemy się też realizacji zleceń z innych miast Polski.