KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Szydłowiec - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Szydłowiec

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się szacunkiem wśród klientów producentem mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie skutkuje, iż możemy podjąć się rozmaitego rodzaju zadania. 

Nasza firma produkcyjna oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane stworzone z najlepszej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii znajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Odnaleźć tam wolno między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się gigantycznym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy również stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niezmiernie wytrzymały i znakomicie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Polecamy też prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszystkie nasze zamówienia realizowane są z należytą dokładnością. Wybierając opisującą nas jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo solidność oraz doświadczenie.

Jako producent z dużym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane od początku do końca według projektu i przede wszystkim bez problemów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu również:

  • wykonanie garderoby z drewna bądź też innych materiałów
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem pragnień naszych konsumentów. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować takie projekty, które całkowicie będą zaadaptowane do ich pragnień. Stworzona przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Kozienic oraz okolic, jakkolwiek ochoczo podejmiemy się również realizacji zamówień z innych miast Polski.