KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Skierniewice - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Skierniewice

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się popularnością wśród klientów producentem mebli kuchennych na wymiar. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. 

Nasza firma produkcyjna oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii odszukacie Państwo przykładowe realizacje naszych projektów. Odszukać tam można między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Oferujemy też stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest bardzo wytrzymały i perfekcyjnie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby oraz pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy także prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

 

Gwarantujemy, że wszystkie nasze zamówienia realizowane są z odpowiednią precyzją. Wybierając naszą przejrzystą jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo rzetelność oraz doświadczenie. Jako wytwórca z wielkim doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane całkowicie według projektu oraz przede wszystkim bez problemów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu również:

  • wykonanie garderoby z drewna bądź innych materiałów
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem wymogów naszych klientów. W ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć takie meble, które idealnie będą dostosowane do ich wyczekiwań. Nasza propozycję kierujemy przede wszystkim do obywateli Skierniewic i okolic, niemniej jednak chętnie podejmiemy się również realizacji zamówień z innych miast Polski.