KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Skierniewice - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Skierniewice

Firma Walczak Meble to cieszący się respektem wśród swoich konsumentów fabrykant sprzętów kuchennych oraz innych mebli konstruowanych na wymiar.

W naszej ogromnej ofercie odszukać możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie stworzone z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszystkich zleceń przystępujemy z odpowiednią starannością i z całych sił staramy się sprostać wszystkim wyczekiwaniom naszego kontrahenta. W celu stworzenia dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu inaugurujemy od określenia dokładnych wymogów.

Przykładowe realizacje naszych projektów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na domenie internetowej naszej firmy.

Można tam odnaleźć zarówno kuchnie sztampowe z drewna jak oraz współczesne, a również szafy przesuwne oraz wnękowe - w różnych rozmiarach i wzorach. Jak najbardziej jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Z radością podejmiemy się wykonania różnych zadań.

W razie dowolnych wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi robotnikami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a też poradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najpoprawniej. Podpowiedzą, czy odpowiedniej kupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią także plusy mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi pracownikami mogą Państwo uzgodnić też wszystkie szczegóły każdego zlecenia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Skierniewic, stworzoną przez nas propozycję kierujemy w głównej mierze do kontrahentów z tego miasta i pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zamówień w innych lokalizacjach.