KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Skarżysko Kamienna - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Skarżysko KamiennaPrzedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się dobrą opinią pośród swoich odbiorców fabrykant szaf wnękowych oraz sprzętów kuchennych fabrykowanych na zamówienie. W należącej do nas ofercie odnaleźć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zlecenie stworzone z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszelkich zadań przystępujemy z właściwą sumiennością i chcemy podołać wszystkim wymaganiom korzystającego z naszych usług odbiorcy. W celu wyprodukowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu inaugurujemy od wskazania dokładnych potrzeb.  

Wzorcowe realizacje naszych projektów znajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie należącej do nas firmy. Wolno tam odnaleźć zarówno kuchnie schematyczne z drewna jak i dzisiejsze, a też szafy przesuwne i wnękowe - w różnych rozmiarach oraz wzorach. Niewątpliwie jesteśmy otwarci na Państwa idee. Z radością podejmiemy się wykonania różnych zadań. 

W razie dowolnych pytań uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracobiorcami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a także poradzą, które meble w Państwa przypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy prawidłowiej kupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią też walory mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans specjalistami mogą Państwo omówić także wszelkie detale każdego zlecenia.

Jako producent mebli działający na terenie Skarżysko Kamiennej, naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta i pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zleceń w innych miejscach.