KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Skaryszew - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Skaryszew

Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się szacunkiem wśród kontrahentów producentem mebli kuchennych na zamówienie. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. 

Nasza firma oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów. W naszej galerii znajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych projektów. Znaleźć tam można między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się wielkim powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy też wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. To właśnie dzięki lakierowaniu materiał ten staje się niebywale trwały i nienagannie sprawdza się w takich pomieszczeniach jak kuchnie czy garderoby. Polecamy też prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszystkie nasze zlecenia realizowane są z poprawną pilnością. Selekcjonując naszą idealną firmę, wybierają Państwo solidność oraz doświadczenie.

Jako producent z dużym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane od początku do końca wedle projektu oraz przede wszystkim bez problemów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu również:

  • stworzenie garderoby z drewna bądź innych półproduktów
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Kolejne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań konsumentów naszej profesjonalnej firmy. W ten sposób możemy stworzyć takie meble, które perfekcyjnie będą przystosowane do ich wyczekiwań. Nasza idealna propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Kozienic i okolic, jednakowoż entuzjastycznie podejmiemy się też realizacji zamówień z innych miast Polski.