KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Puławy - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Puławy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Walczak meble. Jesteśmy cieszącym się uznaniem wśród klientów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. 

Stworzona przez nas firma proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane skonstruowane z najwyższej jakości materiałów. W naszej galerii znajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Odszukać tam można między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się znaczącym powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Oferujemy również stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niesłychanie wytrzymały i znakomicie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Polecamy także prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

 

 

Gwarantujemy, że wszystkie nasze zlecenia realizowane są z właściwą precyzją. Selekcjonując opisującą nas jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo solidność oraz doświadczenie. Jako wytwórca z dużym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane dokumentnie według projektu i przede wszystkim bez problemów. Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu dodatkowo:

  • wykonanie garderoby z drzewa lub ewentualnie innych surowców
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Kolejne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań konsumentów naszej profesjonalnej firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować takie projekty, jakie bardzo dobrze będą dopasowane do ich wymogów. Nasza ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Puław oraz okolic, jakkolwiek z zapałem podejmiemy się też realizacji zamówień z innych miast Polski.