KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Puławy - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar PuławyFirma Walczak Meble to szczycący się właściwą opinią pośród swoich odbiorców fabrykant szaf wnękowych oraz sprzętów kuchennych wytwarzanych na indywidualne zamówienie. W należącej do nas ogromnej ofercie odszukać możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na zamówienie stworzone z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszystkich zleceń przystępujemy z należytą starannością oraz staramy się sprostać wszelakim oczekiwaniom odwiedzającego nas klienta. W celu zaprojektowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu rozpoczynamy od ustalenia dokładnych potrzeb.  

Testowe realizacje naszych projektów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie internetowej prowadzonej przez nas firmy. Można tam odszukać zarówno kuchnie standardowe z drewna jak i nowoczesne, a również szafy przesuwne i wnękowe - w rozmaitych rozmiarach oraz wzorach. Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa przedsięwzięcia. Z chęcią podejmiemy się realizacji nowych projektów. 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi robotnikami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a też doradzą, jakie meble w Państwa przypadku sprawdzą się najprzyzwoiciej. Podpowiedzą, czy porządniej wybrać meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią też atuty mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi robotnikami są w stanie Państwo ustalić również wszelkie szczegóły każdego zlecenia.

Jako wytwórca mebli funkcjonujący na terenie Puław, stworzoną przez nas propozycję kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta oraz pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zamówień w innych lokalizacjach.