KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Przytyk - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Przytyk

Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się uznaniem wśród klientów producentem mebli kuchennych na wymiar. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. 

Nasza firma proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane skonstruowane z najwyższej jakości materiałów. W opisującej nas galerii znajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Znaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Oferujemy również stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. To właśnie dzięki lakierowaniu materiał ten staje się niebywale trwały oraz po mistrzowsku sprawdza się w takich pomieszczeniach jak kuchnie czy garderoby. Rekomendujemy też prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Gwarantujemy, że wszelkie nasze zlecenia realizowane są z właściwą dokładnością. Wybierając naszą jednostkę, wybierają Państwo solidność oraz doświadczenie.

Jako wytwórca z ogromnym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane szczegółowo według projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu także:

  • stworzenie garderoby z drewna czy też innych półproduktów
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem potrzeb naszych kontrahentów. W ten sposób możemy utworzyć takie meble, które doskonale będą dostosowane do ich oczekiwań. Stworzona przez nas propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Kozienic i okolic, jednak entuzjastycznie podejmiemy się też realizacji zamówień z innych miast Polski.