KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Przysucha - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Przysucha

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się uznaniem wśród konsumentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy w stanie podjąć się różnego rodzaju zadania. 

Stworzona przez nas firma oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane stworzone z najwyższej jakości materiałów. W opisującej nas galerii odnajdziecie Państwo wzorcowe realizacje naszych pomysłów. Odnaleźć tam można między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Proponujemy również wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. To naturalnie dzięki lakierowaniu materiał ten staje się wyjątkowo trwały oraz perfekcyjnie sprawdza się w takich pomieszczeniach jak kuchnie czy garderoby. Rekomendujemy również prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszelkie nasze zamówienia realizowane są z właściwą pieczołowitością. Selekcjonując naszą przejrzystą jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo niezawodność oraz doświadczenie.

Jako wytwórca z ogromnym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane dokładnie wedle projektu i przede wszystkim bez problemów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu również:

  • stworzenie garderoby z drzewa bądź innych surowców
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Kolejne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań klientów naszej profesjonalnej firmy. W ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć takie meble, które doskonale będą dobrane do ich oczekiwań. Stworzona przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Kozienic i okolic, lecz ochoczo podejmiemy się też realizacji zamówień z innych miast Polski.