KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Pruszków - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Pruszków

Firma Walczak Meble to cieszący się szacunkiem wśród swoich klientów producent mebli kuchennych oraz innych mebli tworzonych na indywidualne zlecenie.

W należącej do nas ofercie znaleźć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na zamówienie skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszelkich zadań podchodzimy z należytą pilnością oraz pragniemy sprostać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu zaprojektowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu inaugurujemy od wskazania dokładnych pragnień.

Testowe realizacje naszych pomysłów znajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na stronie naszej firmy.

Wolno tam znaleźć zarówno kuchnie standardowe z drewna jak i nowoczesne, a także szafy przesuwne oraz wnękowe - w rozmaitych rozmiarach oraz wzorach. Jak najbardziej jesteśmy otwarci na Państwa przedsięwzięcia. Z radością podejmiemy się wykonania różnych zadań.

W razie dowolnych pytań uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a także doradzą, jakie meble w Państwa przypadku sprawdzą się najprzyzwoiciej. Podpowiedzą, czy przyzwoiciej wybrać meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią także zalety mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans specjalistami są w stanie Państwo omówić także wszelkie niuanse każdego zlecenia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Pruszkowa, naszą propozycję kierujemy w głównej mierze do klientów z tego miasta i całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zamówień w innych miejscach.