KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Pruszków - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Pruszków

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się popularnością wśród klientów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. 

Stworzona przez nas jednostka gospodarcza oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane zrealizowane z najlepszej jakości materiałów. W naszej galerii znajdziecie Państwo wzorcowe realizacje naszych pomysłów. Znaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się gigantycznym powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Proponujemy także wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niezwykle wytrzymały i świetnie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy także prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszystkie nasze zlecenia realizowane są z właściwą starannością.

Selekcjonując naszą najlepszą jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo rzetelność i doświadczenie. Jako producent z gigantycznym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane wnikliwie wedle projektu oraz przede wszystkim bez problemów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu dodatkowo:

  • wykonanie garderoby z drewna czy też innych materiałów
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Następne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań konsumentów naszej profesjonalnej firmy. W ten sposób możemy utworzyć takie meble, które doskonale będą przystosowane do ich wyczekiwań. Nasza propozycję kierujemy przede wszystkim do obywateli Pruszkowa oraz okolic, ale ochoczo podejmiemy się także realizacji zamówień z innych miast Polski.