KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Piastów - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Piastów

Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się respektem wśród kontrahentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie powoduje, że możemy podjąć się różnego typu zadania. 

Nasza firma oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najlepszej jakości materiałów. W naszej galerii odszukacie Państwo wzorcowe realizacje naszych pomysłów. Znaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się wielkim powodzeniem wśród naszych konsumentów. Proponujemy też stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niezmiernie wytrzymały i całkowicie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy również projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszystkie nasze zamówienia realizowane są z adekwatną pilnością.

Selekcjonując naszą klarowną jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo solidność i doświadczenie. Jako wytwórca z znaczącym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane całkowicie wedle projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu dodatkowo:

  • stworzenie garderoby z drzewa czy też innych półproduktów
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Kolejne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań kontrahentów prowadzonej przez nas firmy. W ten sposób możemy utworzyć takie meble, które do perfekcji będą przystosowane do ich wyczekiwań. Nasza ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Piastowa oraz okolic, jednakowoż chętnie podejmiemy się również realizacji zleceń z innych miast Polski.