KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Piaseczno - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Piaseczno

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się popularnością wśród klientów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, iż możemy podjąć się różnorodnego rodzaju zadania. 

Stworzona przez nas jednostka gospodarcza oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii odnajdziecie Państwo wzorcowe realizacje naszych projektów. Znaleźć tam można pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy też stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Dzięki lakierowaniu materiał ten staje się nadzwyczaj trwały oraz perfekcyjnie sprawdza się w takich pokojach jak kuchnie czy garderoby. Rekomendujemy również projekty wykonane z płyty fornirowanej.

 

Gwarantujemy, że wszelkie nasze zamówienia realizowane są z właściwą dokładnością. Selekcjonując naszą przejrzystą jednostkę, wybierają Państwo solidność oraz doświadczenie. Jako producent z znaczącym doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane szczegółowo według projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu również:

  • wykonanie garderoby z drzewa bądź innych materiałów
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem wymogów naszych kontrahentów. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować takie projekty, które perfekcyjnie będą zaadaptowane do ich potrzeb. Prowadzona przez nas propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Piaseczna oraz okolic, jednak z zapałem podejmiemy się też realizacji zamówień z innych miast Polski.